Hayatımın Kısaltması
Aug 13, 2011
tarihinde Hayattan kategorisinde yayınlanmıştır.
0 yorum

Öyle simgeler,semboller,kısaltmalar oldu mu sizin hayatınızda da?Gördüğünde içinde çeşitli hormonların salgılanmasına neden olan,bazen mutluluk ,bazen heyacan tattıran simgeler , semboller...


Devamı için tıklayınız>>>

AR   Auto Replenishment   Rezerve   melih coşkun   retail   kısaltma  


Memleketim Gitmiş Elden
Aug 07, 2011
tarihinde Gezdim Gördüm kategorisinde yayınlanmıştır.
0 yorum

Sevgili blogum biliyorum uzun zaman oldu seni ihmal ettim.Geçtiğimiz temmuz ayı benim için çok yoğundu.Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bu satırları yeni evimden yazıyorum :)


Devamı için tıklayınız>>>

Marmaris   Turunç   İçmeler   Gökova   Sedir Adası   Selimiye   Hidayetin Yeri   Çeşme   Gezi   Seyahat  


Maria's CheeseCake
Jun 19, 2011
tarihinde Gezdim Gördüm kategorisinde yayınlanmıştır.
0 yorum

Hafta sonu gittiğim bir yerden bahsetmek istiyorum.Adı Maria's cheesecake.Nedir bu Maria's cheesecake in hikayesi anlatır mısın Melih?Tabiki anlatırım ne demek.


Devamı için tıklayınız>>>

Melih Coşkun   maria   cheesecake   maria's cheesecake   çikolata   frambuaz   çavuşbaşı  


Barça Barça Barcelona
Jun 09, 2011
tarihinde Gezdim Gördüm kategorisinde yayınlanmıştır.
2 yorum

Daha önceden de bir kaç kez yurt dışına çıkmış çeşitli ülkeleri gezme şansına sahip olmuştum. İspanya'ya da gitmiştim fakat Barcelonayı gezme şansımız olmamıştı.Şunu itiraf etmeliyim ki,Barcelona şu ana kadar gezdiğim en güzel şehir diyebilirim.

Barcelona hava alanına indiğimizde orada dikkatimi çeken en büyük unsur,Atatürk hava limanı kadar yoğun bir hava alanı olmayışıydı. Çok sakin fazla insanın olmadığı bir hava limanıydı.Bir an tereddüt ettim acaba yanlış yere mi indik diye.

İspanyollarla çok fazla ingilizce anlaşamıyorsunuz. Ya bilmiyorlar ya da konuşmak istemiyorlar. Her neyse... Çat pat anlaştıktan sonra daha önceden google maps yardımı ile hazırladıgım güzergah ile otele varabildik.

Barcelonanın en güzel yanlarından biri metro ağının çok geniş olması. 10 tane farklı metro hattı,hafif tramvay hatları vs ler ile şehrin her noktasına metrolar aracılığıyla ulaşmak mümkün.


Devamı için tıklayınız>>>

Barcelona   Barselona   Melih Coşkun   melihcoskun.com   sagra de familia   tividabo   park guell   seyahat   gezi