Hayatımın Kısaltması
Aug 13, 2011
tarihinde Hayattan kategorisinde yayınlanmıştır.
0 yorum

Öyle simgeler,semboller,kısaltmalar oldu mu sizin hayatınızda da?Gördüğünde içinde çeşitli hormonların salgılanmasına neden olan,bazen mutluluk ,bazen heyacan tattıran simgeler , semboller...


Devamı için tıklayınız>>>

AR   Auto Replenishment   Rezerve   melih coşkun   retail   kısaltma  


"Senior - Junior" Yazılımcı Olmak :)
Jun 25, 2011
tarihinde Yazılım kategorisinde yayınlanmıştır.
0 yorum

2006 yılının ekim ayında resmi olarak programcılık hayatıma başladım.Onun öncesi de var tabi ama resmi olarak belirttiğim tarih.Bizim sektörde çok çeşitli ünvanlar var.Developer,Software developer,yazılım uzmanı,yazılım geliştirici vs vs.4 yıl sonra tam olarak ünvanımı öğrendim.


Devamı için tıklayınız>>>

Melih Coşkun   senior   junior   yazılım uzmanı   deneyim   tecrübe  


Maria's CheeseCake
Jun 19, 2011
tarihinde Gezdim Gördüm kategorisinde yayınlanmıştır.
0 yorum

Hafta sonu gittiğim bir yerden bahsetmek istiyorum.Adı Maria's cheesecake.Nedir bu Maria's cheesecake in hikayesi anlatır mısın Melih?Tabiki anlatırım ne demek.


Devamı için tıklayınız>>>

Melih Coşkun   maria   cheesecake   maria's cheesecake   çikolata   frambuaz   çavuşbaşı  


Barça Barça Barcelona
Jun 09, 2011
tarihinde Gezdim Gördüm kategorisinde yayınlanmıştır.
2 yorum

Daha önceden de bir kaç kez yurt dışına çıkmış çeşitli ülkeleri gezme şansına sahip olmuştum. İspanya'ya da gitmiştim fakat Barcelonayı gezme şansımız olmamıştı.Şunu itiraf etmeliyim ki,Barcelona şu ana kadar gezdiğim en güzel şehir diyebilirim.

Barcelona hava alanına indiğimizde orada dikkatimi çeken en büyük unsur,Atatürk hava limanı kadar yoğun bir hava alanı olmayışıydı. Çok sakin fazla insanın olmadığı bir hava limanıydı.Bir an tereddüt ettim acaba yanlış yere mi indik diye.

İspanyollarla çok fazla ingilizce anlaşamıyorsunuz. Ya bilmiyorlar ya da konuşmak istemiyorlar. Her neyse... Çat pat anlaştıktan sonra daha önceden google maps yardımı ile hazırladıgım güzergah ile otele varabildik.

Barcelonanın en güzel yanlarından biri metro ağının çok geniş olması. 10 tane farklı metro hattı,hafif tramvay hatları vs ler ile şehrin her noktasına metrolar aracılığıyla ulaşmak mümkün.


Devamı için tıklayınız>>>

Barcelona   Barselona   Melih Coşkun   melihcoskun.com   sagra de familia   tividabo   park guell   seyahat   gezi  


Yazılımcı Olmak Nası Bişi?
Jun 02, 2011
tarihinde Yazılım kategorisinde yayınlanmıştır.
0 yorum

Sık sık düşünüyorum nasıl bir iş yapıyorum diye.Dışardan bakanların her zamanki gibi görüşü belli."Oturduğunuz yerden para kazanıyorsunuz beee.Çuvalla para götürüyorsunuz hala ağlanıyorsunuz."

Gerçekten çuvalla mı kazanıyoruz?Hadi parayı götürüyoruz diyelim,ya bizden götürdükleri...Bugün bilgi işlemden bir abimizin yazılım grubuna gönderdiği bir mail aslında ne hissettiklerimizi bir nebze de olsa dile getiriyor.Paylaşmassam olmazdı.


Devamı için tıklayınız>>>

Yazılımcı   Hayat Kadını   Melih Coşkun  


Hadi Hayırlı Olsun!!!
May 31, 2011
tarihinde Oradan Buradan kategorisinde yayınlanmıştır.
4 yorum

Cümlelere nasıl başlasam bilmiyorum. Uzun zamandır(yaklaşık 5 yıldır) bu domain adresi başka birindeydi. Sonunda boşa düştü ve aldım. Aldım ama boş mu duracaktı. Onu biraz aktif hale getirmek gerekiyordu. Ufaktan kendi bloğumu yazmaya başladım.


Devamı için tıklayınız>>>

Melih Coşkun   melihcoskun.com   Sabri Suyunu   Blog